Polecamy się od wtorku! W najnowszym „TYGODNIKU ŻUŻLOWYM” nr 42 polecamy:

 

- Budżet Zmarzlika, wpływ na dyscyplinę Vaculika oraz deklaracje i obiecanki starych mistrzów - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- Nominacje Grand Prix w ogniu…

- O startach z Mateuszem Cierniakiem, o presji przed meczem z WTS, o kibicach – opowiada Bartosz BAŃBOR – „Gdy jeździ się w Ekstralidze, to ludzie o tobie gadają”.

- Czy Unia Tarnów w przyszłym sezonie zaatakuje 1 Ligę i z jakimi zawodnikami? – o tym mówi przewodniczący Rady Nadzorczej Unii Tarnów, Daniel BAŁUT.

- „Trudno liczyć, że nagle przyjdzie ktoś z walizka pieniędzy i zacznie budować żużel w Rawiczu – mówi Piotr DYM, były zawodnik między innymi Kolejarza o sytuacji klubu.

- O współpracy z „Profesorem” Nielsenem, nowym liderze, dopinaniu składu, pożegnaniach – prezes Polonii Piła, Dariusz PUĆKA.

- „Wujek samo zło” Castagna do kąta! Polska sięga aż po Australię. Znów popsują regulamin! (Nie)święta wojna - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Na naszych łamach gościli: Kacper SAJDAK „Cel: wystartować w zawodach”, Mateusz CIERNIAK „Bardzo się cieszę z tego, że wybrałem Motor Lublin”, Oskar FAJFER „Zasiedział się w drugiej lidze”, Nicolai KLIND „Chcemy się rozwijać”, Jerzy KANCLERZ „Ja nie wsiądę za zawodników na motocykl”, „Tadeusz ZDUNEK „Wybrzeże zaczęło od lidera”

Relacje z meczów w Polsce i na świecie… 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---