„TYGODNIK ŻUŻLOWY” nr 41 – już od wtorku! Polecamy w tym tygodniu:

 

- Wygrywanie jest jak uzależnienie – mówi mistrz świata, Bartosz ZMARZLIK

- Giełda transferowa – Ekstraliga, 1 i 2 Liga Żużlowa

- Tak zwani promotorzy sportu żużlowego mogą teraz pocałować Zmarzlika w d… Znów złotą. I czy lepiej być pierwszym na wsi, czy może drugim w mieście - felieton Wojciecha Koerbera.

- O postawie Polonie w tym sezonie, o próbie zatrzymanie Wiktora Przyjemskiego, prezesie Mrozku – prezes Polonii, Jerzy KANCLERZ.

- O przyszłości poznańskiego żużla, rozmowach z prezydentem Poznania, o składzie drużyny na nowy sezon – mówi Jakub KOZACZYK, prezes PSŻ Poznań.

- Szwedzki potop odparty, sprawiedliwości stało się zadość! Magiczny Zmarzlik nie dał sobie zajumać złota – felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

- O przejściu 1. Ligi z rąk GKSŻ pod zarząd Ekstraligi – „Swój dla swego, nie obcego”!

Na naszych łamach gościli: Patryk DUDEK „Czeka na „dziką kartę”, Tomasz GAPIŃSKI „Wracam na tor, trenerem nie będę”, Wiktor JASIŃSKI „Ze Stali Gorzów przechodzi do 1. Ligi”, Daniel BEWLEY „Nie przebiegło to do końca zgodnie z planem”, Tadeusz ZDUNEK „Będzie ambitna drużyna”, Mariusz STASZEWSKI „Tylko ta Ostrovia „nie szkoli”, Zygmunt DZIEMBA „Kolejarz Opole już ma lidera”, Mateusz CIERNIAK ,,Była walka z emocjami i nerwami (2)", Jakub KRAWCZYK „Wszystkie wątpliwości zostały rozwiązane”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie… 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---