…Doda miała rację, królowa jest tylko jedna… Unia fruwała jak na Antidotum Leszno Airshow 2024, „Anioły” skrzydeł nie przypięły - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

… Jarosław HAMPEL - o powrocie do Motoru, spotkaniu z prezesem Kępą, pracy Piotra Protasiewicza - „Wszystkie scenariusze są możliwe”.

… „Zrobię Unii tor, resztę muszą zawodnicy” - mówi toromistrz Zbigniew KRAKOWSKI. Wierzy, że Unia utrzyma się w Ekstralidze i zawodnicy wrócą i zaczną zdobywać punkty.

…Zranione „Byki” wzięły na rogi „Anioły-nieloty”. Słabi torreadorzy. Mobilizacja w mierzcie Leszno. Lotnik, kryj się! Cuda-niewidy w weekend i co z tymi Indianami? - felieton Bartłomieja Czekańskiego.

… Dzika karta - dziki zwyczaj. Czy w naszym kraju nastała „dzika era”?

U nas gościli:  Mikołaj FRANKIEWICZ „Zostaliśmy oszukani przez poprzednie władze”, Janusz STERNIK „Amatorzy z Lublina chcą wrócić na tor!

Relacje z meczów w Polsce i na świecie: Niemoc Wybrzeża trwa; Kolejny sukces naszych młodych zawodników U19 w Pile; Michał Głębocki powiększa przewagę w miniżużlu, Franciszek Szczerba z kompletem w Toruniu; DMPJ: junior Wilków w szpitalu, Sparta z drugim triumfem. Jakub Krawczyk show, Wiktor Przyjemski poprowadził Motor do wygranej…

 

NASZYM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---