- O dyspozycji dnia, Leonie Madsenie i o tym, że pecha też trzeba mieć w odpowiednim momencie - felieton Wojciecha Koerbera.

… O jeździe w Ekstralidze i I lidze, o swojej dyspozycji, ocenie ostatnich meczów - Jakub Krawczyk jedzie jak… Tai Woffinden.

… Gdzie jest Kacper Pludra z poprzedniego sezonu? - na to pytanie i inne odpowiada zawodnik GKM Grudziądz. „Zrobi wszystko, żeby zostać w Ekstralidze”.

…czy Adam Skórnicki wyciska z PSŻ-u wszystko co się da czy liga taka słaba? - na to pytanie i inne odpowiada prezes PSŻ Poznań Jakub KOZACZYK „PSŻ jedzie o 5-6 miejsce”

-  Pojawia się i rywalom znika, czyli era Zmarzlika. W mistrzostwach juniorów bez zmian - pudło nasze. Discovery, czyli ministerstwo głupich kroków. Histeria Leona – felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Damian RATAJCZAK „Na pewno w tym sezonie pojadę”, Robert CHMIEL „Na Wyspy Brytyjskie mnie nie ciągnie”, Eryk KAMIŃSKI „Walka o utrzymanie”, Michał ŚWIĄCIK „Już mówiono, że Włókniarz spadnie”, Sam HAGON (Anglia) „Brytyjski speedway idzie w górę!”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie… Kolejne rundy U-24; „Lwy rozbiły beniaminka przy W-69”,

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---