… Są baletnicami a nie żużlowcami. Konsekwencje powinny być bardzo surowe - Władysław KOMARNICKI o nieodbytym spotkaniu Stal - GKM

… Nikt nie musi jeździć w jednakowych gaciach za polskie miliony. Może też w Czechach, Niemczach albo Słowenii. W stringach i za darmo - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

…”Żużel to jest chory sport” - męskie rozmowy Tadeusza Zdunka po meczu z Orłem Łódź.

-Kolejny skandal w Ekstralidze. Jak można bez sensu trzymać kibiców przez 5 godzin na mokrym stadionie? Co za pogarda! Stal Gorzów nie odmówiła jazdy, a go powiesili! – felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Na naszych łamach gościli: Kacper GRZELAK (PSŻ) „Znawcy i eksperci mieli już gotową tabelę”, Olivier BUSZKIEWICZ „Dwóch byłych zawodników w zespole”, Mitchell CLUFF (Częstochowa) „Ulubione tory? Częstochowa i Lublin”, Patryk DUDEK „Nie będzie gadania na mój temat”, Anders THOMSEN „Gdy zakładasz kask, nie czujesz bólu”, Robert PRZYGÓDZKI „Nie skreślajcie tego Włókniarza”, „Marzymy o organizacji GP Słowacji” - Krzysztof Cap, Żarnovica; Kamil GÓRSKI (Unia Tarnów) „Prezydent nie zostawi klubu bez wsparcia”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie… Bartosz Bańbor pogodził rywali! Orzeł przełamał domową niemoc. Ogromne kontrowersje w Rzeszowie! Pierwsze zwycięstwo „Lwów”. Ciekawa walka o 8 miejsc w Pile. Grand Prix w Pradze…

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---