……Dlaczego Doyle jedzie słabo w Ekstralidze a w GP potrafi wygrywać, ocena grudziądzkiej młodzieży i Kacpra Pludry, czy GKM będzie w play-off - odpowiada Robert Kempiński.

… „Cały czas myślę o żużlu, chciałbym wrócić na tor i jestem na to gotowy. Ale nie wszystko ode mnie zależy. Na pewno jestem gotowy… - twierdzi Damian DRÓŻDŻ

- Deszcze niespokojne potargały tory. Ranny „Byk” to groźny byk. Żona dla Australijczyka. Obyś nigdy nie miał w drużynie Doyleara! Oni myślami są już w innych klubach?! W trakcie sezonu? – felieton Bartłomieja Czekańskiego.

 

Rozmowy: Krzysztof BUCZKOWSKI „Wygrywa jedną ręką”, Damian DRÓŻDŻ „Jeśli będzie zainteresowanie to jestem gotowy”, Oskar FAJFER Szkoda nawet komentować”, Bartosz GŁOGOWSKI „Okazja do rozwoju”, Marko LEWISZYN (Tarnów) „Trzeba przeżyć te ciężkie momenty”, Daniel THOMPSON (Ipswich) „Chcemy dogonić braci Holderów”, Michał DRYMAJŁO (Rzeszów) „Stal kontraktuje zawodnika na lata”, Andrzej FRAJNDT („Partita”) „Twardy sport moją religią”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie… Osłabione „Byki” walczyły. IMŚ GP 2025 Abensberg i Debreczyn: Woryna jedzie dalej. Czy Polacy sobie pomogli? U-24: Bańbor to za mało, Ostre zęby Wilków, Unia nadal niepokonana; W DMPJ IV rundy: Poloniści najskuteczniejsi, Stal z awansem, Młodzi gospodarze w Częstochowie nie dali rady, Udany powrót Tkocza

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---