- Kończę z żużlem i nie żartuję - mówi Witold SKRZYDLEWSKI, prezes Orła. O postawie Orła po pierwszych meczach, o hejcie w internecie, losach firmy i drużyny…

… Aż boję się to wypowiedzieć, żeby nie życzyć źle drużynie leszczyńskiej. Kiedyś usiadłem, poanalizowałem terminarz i ciężko mi szukać punktów Unii - twierdzi Jan KRZYSTYNIAK

… Rodzynka w żużlowym w świecie - losy polskiej sędzi żużlowej. Sędzi pierwszej i jak dotąd ostatniej.

… Zmarzlik bujnął się po dużej, Hancock otworzył biuro doradcze, a w Polsce mamy nominacje zamiast eliminacji. Gdzie tu sport? - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

… Dziń dybry w Bawarce. Pierniki za drzwiami, czyli strzyżenie baranów. Gała wrócił i już śmierdzi gipsem. Ranne „Byki” i lanie „Myszki Miki”. Pamięć nie umiera… - felieton Bartłomieja Czekańskiego.

U nas gościli: Piotr PROTASIEWICZ „To było raczej wkalkulowane”, Paweł PISKORZ (Rzeszów) „Kildemand i Świdnicki mogą szukać klubów”,  Ryan GOUGLAS „Po prostu robię swoje”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie: Niepokonany bratanek Nickiego w meczu GKM-KS Toruń, Włókniarz pokazał klasę w Zielonej Górze, Mistrz Polski okazał litość w starciu z Falubazem, a we Wrocławiu zgodnie z planem, czyli wygrana Sparty.

 

NASZYM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---