- Wciąż nie możemy zdobyć Warszawy! Zmarzlik aż drugi i tylko drugi.

… Rodzynka w żużlowym w świecie - losy polskiej sędzi żużlowej. Sędzi pierwszej i jak dotąd ostatniej.

…Doyle upadł dwukrotnie na plecy w wyniku dzikiej radości. To terminator starej, dobrej generacji. A sprint? Zupełnie inna konkurencja niż realny speedway - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

…Warszawa nie dla Zmarzlika, dlaczego tak łatwo akceptujemy zło? Był N. Pedersen, teraz jest Doyle. Co gryzie Woffindena? Na żużlu jedzie głowa - felieton Bartłomieja Czekańskiego.

U nas gościli:  „Krok po kroku do celu”, Mateusz SZCZEPANIAK Vaclav MILIK „Chcieliśmy sprawić, aby eksperci byli zadowoleni”, Bartosz TYBURSKI „Nie wywracałem się specjalnie”, Marian WARDZAŁA „Nie ma potrzeby robienia rewolucji”, Franciszek MAJEWSKI „Doszedłem do ładu”, Miłosz WYSOCKI „Zmiana nastawienia”, Anzem GRMEK (Rzeszów) „Walczę o swoje miejsce”, Kim NILSSON „Zabrakło tak niewiele”, Sara MIGDALCZYK „Mama zmienia koło i zachęca by trzymał gaz”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie: eliminacje IMP: Klątwa pierwszego łuku?, Bezbłędny Woryna, sensacja była blisko, Ostrowie, „Skorpiony” stawiały opór, Czugunow fruwał w Ostrowie…

 

NASZYM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---