W najnowszym wydaniu „TYGODNIKA ŻUŻLOWEGO” nr 37 polecamy między innymi: Szkolenie przymusowe – o wychowywaniu adeptów, które zostało obwarowane wieloma zobowiązaniami, narzuconych pod groźbą kary. Dlaczego o nich głośno? 

- Człowiek w kryzysie wepchał się na podium GP, o spodziewanej kolonii w Zielonej Górze i niespodziewanych narodzinach legend - felieton Wojciecha Koerbera.

- Przed sezonowe pre-rozmowy – zawodnicy zakontraktowani na 2024 rok i kolejne.

- Nowy idol żużlowego Lublina – Bartosz BAŃBOR – o wicemistrzostwie, o sobie prywatnie, o wsparciu Bartosza Zmarzlika

- O sytuacji klubu w Poznaniu po spadku do II ligi, o rewolucji w składzie na nowy sezon – prezes SpecHouse PSŻ Poznań, Jakub KOZACZYK

- Stanęli murem za kapitanem Motoru – rozmowa z kibicami w sprawie Hampela.

- „Fredka” to przegryw. „Tajski” bez spadochronu, a Dudka wypluło. Młodzież nie marudzi, młodzież jedzie. Żużlowy kołchoz? - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Polecamy również rozmowy z: Adamem KRUŻYŃSKIM „Rewolucji w składzie Apatora nie będzie”, Mateuszem DULEM „Jeździć tam, gdzie jazdy pod dostatkiem”, Marcinem SEKULĄ „Kandydatów do awansu jest czterech”, Janem KVECHEM „Wystartować w cyklu GP”, Erykiem KAMIŃSKIM „Jest progres”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie: Kolejne złoto dla naszych (MEP 250cc), W Częstochowie ostatni wyścig na wagę 3 punktów, Złoty Kowalski, Sensacyjny Bańbor

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---