… Co tam panie w skarbie Państwa? – temat zaangażowania w promocję żużla przypomina brazylijską telenowelę

… Adrian MIEDZIŃSKI o… pierwszych startach w tym sezonie, końcu przygody z żużlem, o sentymencie do klubu z Torunia i przywiązaniu do Bydgoszczy.

… o najważniejszym sezonie w życiu, jeździe po rondzie, o okolicznościach odejścia Piotra Pawlickiego, jeździe w Unii Tarnów i przywiązaniu do Wrocławia – Bartłomiej KOWALSKI

- Rafał Haj znika z boksu Macieja Janowskiego, Leon Madsen znika w oczach, a Pedersen robi biznesy i sprzedaje seks - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- Niezbadana jest dusza frajera, czyli za żużel zapłacimy rachunkami za prąd i telewizję. A i tak majtki siatkarza są droższe. Deszczowo i losowo - felieton Bartłomieja Czekańskiego.

…Pierwsze miejsce mogę wziąć w ciemno – mówi prezes Stali, Michał DRYMAJŁO.

Polecamy również rozmowy z: Iloną TERMIŃSKĄ „Jest apetyt na sukces”, Frederikiem LINDGRENEM „Zmarzlik jest dla mnie inspiracją”, Mikołajem FRANKIEWICZEM (Kraków) „Ta suma nie jest wymyślona”, Kimem NILSSONEM „Chcę być liderem drużyny z Landshut”, Erykiem JÓŹWIAKIEM „Na razie wygrywa pogoda”, Łukaszem BOROWIAKIEM (Leszno) „Nowy stadion? Kto to wymyślił”, Tadeuszem ZDUNKIEM „Absurdalne ceny sprzętu”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---