- Żużlowiec ma tyle władzy, ile sobie zagarnie i nie chce, by klub przeprowadzał w jego firmie audyt. No i czy najstarszy jest Edward Kupczyński? - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

…o pierwszych turniejach przed sezonem, eksperymentach z mechanikami, o powrocie do walki z najlepszymi zawodnikami, szansach Sparty w sezonie 2024 – Artiom ŁAGUTA.

Wydaje mi się, że miasto pokazało w ostatnich latach jak traktuje sport żużlowy w Krośnie. Inwestycje w stadion były duże i kluczowe dla całego projektu – mówi Michał FINFA.

…o podjętych decyzjach w składzie, roli Mateusza Cierniaka, wychowankach Motoru Lublin – mówi trener, Maciej KUCIAPA.  

…Mitas przygotowuje się do zaorania torów żużlowych 2 2024 roku: wypuszcza swoją SPEEDWAY, najbardziej zaawansowaną technologicznie oponę w historii spółki – informuje Włodzimierz GAŁKA, dyrektor JMK, dystrybutor opon firmy Mitas. „Mitas walczy dalej”.

- Dlaczego w Anglii kałuże są bardziej suche niż u nas? Gud nius – Jaskółki lecą dalej. Flekowanie Koziołków. Durny, ale jurny „Żyj tak, żebyś pod koniec życia móc powiedzieć: kuźwa, fajnie było” - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Ponadto rozmowy z: Pawłem MIESIĄCEM „Z Opola nie było konkretów”, Piotrem WIĘCKOWSKIM „Kibice widzą to co jest na torze”, Gregorem ZIGANTEM (Krsko) „Chcemy wrócić do cyklu GP”, Tomaszem ANTOLIKIEM (byłym menadżerem Pludry) „Żużel potrafi być brutalny”, Kevinem WOELBERTEM „Pakiet ze Startu był najlepszy”, Paco CASTAGNĄ (Włochy) „Mam nowy sprzęt. Poradziłbym sobie w Polsce”, Piotrem ŚWIDERSKIM „Trener idzie do telewizji”, Krystianem PLECHEM „Rozumiem, co napędzało tatę”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---