-  Na co muszą wydać kluby, by nie wydać na gwiazdy oraz gwiazdeczki. I co się da przewidzieć na żużlu - felieton redaktora Wojciecha Koerbera

… o kondycji gdańskich żużlowców, wykonywanych testach, o pracy z dziećmi na minitorze – mówi Jarosław HULKO „Na żużel z kanapy? Nie da się”

… o zaletach i wadach zawodników w swojej drużynie w sezonie 2024, ocenie minionego, o rozgrywkach w Szwecji – mówi Daniel DAVIDSSON trener Piraterny Motali.

… Sezon 2023 w wykonaniu Sparty Wrocław – „Srebro jak złoto”

 - W tym tygodniu dziennikarze rozmawiali z: Nicolai’em KLINDTEM „Jestem bardzo podekscytowany”, Witoldem SKRZYDLEWSKIM „Rafałem KARCZMARZEM „Nie powiedziałem nikomu, że kończę karierę”, Danielem GAPPMAIEREM (Austria)  „Tęsknię za ściganiem się na Wyspach Brytyjskich”, Krystianem PLECHEM (Akademia Sportu) „Marzyciele, nie bajkopisarze”, Robert KEMPIŃSKI „Rozmowa trwała mniej niż pięć minut”, Mikołajem FRANKIEWICZEM „Speedway Kraków już podjeżdża pod taśmę”, Michałem MITRUTEM (Canal+)  „Misja „merytoryczny przekaz” – o profesjonalizmie i warsztacie”. 

Skarbonka bez dna – za pieniądze kupisz żużlowca, lecz nie rozsądek. Psia zupa, czy nogi Pana Boga? Natręt na stadionie. Jaskółka zagłodzona? Babski wieczór - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

 

WSZYSTKIM FANOM SPEEDWAYA ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---