- Zawodnicy nie mają wyboru. Jeśli nie zarobią w Polsce, to już nigdzie. Choć i u nas padają kluby, które przyzwyczaiły się zaglądać do jednej tylko kieszeni - felieton redaktora Wojciecha Koerbera

- Szymon WOŹNIAK o czasie spędzonym w USA razem z Gregiem Hancockiem – „Przegadaliśmy z Gregiem dziesiątki godzin…”

- Kiedy ten żużel już się skończy, wtedy wyjadą ja. Na razie ten żużel trwa, utrzymuje także tych ludzi, z którymi nie mam przyjemności się spotykać – mówi Adam SKÓRNICKI, trener PSŻ Poznań. 

- Jeden z ostatnich jeźdźców duńskiej generacji sukcesów, wiedział kiedy ze sceny zejść i uniknąć złego zakończenia – Hans Andersen – „Zmienne losy bajkopisarza”.

 - Medal, który i cieszył i smucił – APATOR TORUŃ w sezonie 2023.

Gościli: Bartosz JAWORSKI „Mistrz motocrossu wybrał Motor”, Eryk JÓŹWIAK „Każdy pręży muskuły, tor to zweryfikuje”, Marian WARDZAŁA „To nie było branie ludzi z łapanki”, Steve EVANS (promotor z Kalifornii), „Chcemy zrobić coś innego”, Zbigniew WOJCIECHOWSKI „Jestem nadal kibicem żużla”, Zbigniew ROZKRUT „John Hoskins przewraca się w grobie”, Andrei POPA (Rumunia) „Nie mogę liczyć na wsparcie rumuńskiej federacji”.

- W Rzeszowie lato, w Tarnowie zima. Wiosna czy falstart? Po trzykroć droższy żużel zwija się tu i tam. Kiedy urodzisz się za wcześnie - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

 

WSZYSTKIM FANOM SPEEDWAYA ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM Z  „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---