… Jedna korona za mało – HISTORIA LEIGH’A ADAMSA. Wypadek sprzed niespełna 13 lat nadal kładzie się cieniem na jego karierze. A z tej ma przecież ogrom wspomnień i to znacznie pozytywniejszych – felieton redaktora Krzysztofa Jankowskiego.

… o trenerskiej emeryturze, szansach i pozycji poszczególnych drużyn w sezonie 2024 i możliwościach Polaków w GP – mówi były trener reprezentacji Polski, Marek CIEŚLAK.

… o rozstaniu z GKSŻ, kondycji i kompetencjach GKSŻ, o II lidze i pomyśle o powołaniu „multiligi” – Zbigniew FIAŁKOWSKI, wiceprzewodniczący GKSŻ.

… o pomyśle wyjazdu do USA, przygotowaniach, planach pobytu i treningach pod opieką Grega Hancocka  - Szymon WOŹNIAK - „Tak daleko jeszcze nie byłem”.

- Zimą oddycha się ciężko. Ale już latem sprawdzimy, który projekt jest katastrofą budowlaną, a który architektoniczną perełką - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

… Sezon, który pokazał wiele. W 2024 może być awans – Unia Tarnów w sezonie 2023.

 

Na naszych łamach gościli: Michał DRYMAJŁO „Nie możemy się zasiedzieć w tej lidze”, Celina LIEBMANN „W stali czuję się komfortowo”, Kamil PIECH „Pierwszy sekretarz z Lublina”, Karolina WRÓBEL „Od lat dziewczyny towarzyszą żużlowcom podczas meczów żużlowych”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---