- „Smutny los Niedźwiedzia” – od roku 1996 Kolejarz istniał nieprzerwanie, mimo częstych zmian kierownictwa. Kibice wierzą, że ktoś przejmie po prezesie schedę i podniesie Niedźwiadka z kolan – o historii i losach drużyny Kolejarza, Krzysztof Jankowski

- Team manager nie jest większy niż drużyna narodowa. On zawsze zawdzięcza jej więcej, nieodwrotnie. I na co stać polski sport żużlowy produkujący milionerów - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- O… decyzji o startach w II lidze, propozycji Polonii, marzeniach startu w Motorze – opowiada Daniel Jeleniewski, zawodnik Unii Tarnów

- Pięciu Polaków powalczy o awans do Grand Prix 2024.

- O… rewolucji w składzie drużyny, nowym trenerze, powrocie Wiktora Przyjemskiego, wyścigu żużlowym Bońka z Najmanem – mówi prezes Polonii, Jerzy KANCLERZ.

- Covid i płaskoziemcy. Krezusi i nędzarze. Kto się boi Madsena. Wyspa już nie tylko dla kelnerów - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Na naszych łamach gościli: Jan KRZYSTYNIAK „Skupmy się na tym co na torze”, Wiktor JASIŃSKI „To nie jest transfer widmo”, Andrej DIVIS „Tory lodowe w Polsce są świetne”, Ian BRANNAN (podcast o brytyjskim żużlu) „Wkroczyliśmy w nową erę brytyjskiego żużla”

- Podsumowaliśmy sezon w wykonaniu Polonii Bydgoszcz – „Przyjemski i długo nikt. To nie była drużyna na awans”

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---