- Po latach, przy kominku, można usłyszeć nieznane dotąd, lecz wspaniałe legendy. Jak ta „Miedziaka”. A poza tym sport jest ciekawy, jednak afery ciekawsze - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- O odejściu z GKM, propozycji z Częstochowy, pracy z zawodnikami z mocnymi charakterami opowiada trener Włókniarza, Janusz Ślączka.

- „…Ja mam swój kręgosłup i w żużlu za dużo osiągnąłem, żebym schodził do II Ligi – mówi Matej ZAGAR – „Tam swoich butów nie postawię”.

- O nowym stadionie dla Motoru, zapleczu U-24, zgrupowaniu i sparingach – wiceprezes Motoru Piotr WIĘCKOWSKI.

- „Najważniejsze, że coś się zaczyna dziać” - podsumowanie sezonu 2023 Polonii Piła.

- Śmiechu warte: Krajowa Liga Międzynarodowa i udawanie piłkarskiej Bundesligi. Orkiestra gra na Titanicu, więc regulamin do kosza - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

 

Polecamy również rozmowy z: Tadeuszem ZDUNKIEM „Skład z Kasprzakiem jako liderem optymalnym”, Michałem CURZYTKIEM „Wiem na co się zdecydowałem”, Eduardem KRCMAREM „Prezesi klubów mogą dzwonić”, Jakubem KOZACZYKIEM „A niech sobie piszą i typują”, Dawidem GRZESZCZAKIEM „Motor Lublin doczekał się wychowanka”, Ireneuszem IGIELSKIM „Czego spodziewać się po „Bykach”?”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM I FANOM CZARNEGO SPORTU ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---