*Telewizje nie mają pomysłu na żużel. AI nie wypaliła, tylko zamula przekaz i w tej postaci nie wnosi niczego odkrywczego do transmisji. Szablon: najpierw komentator wrzeszczy o tym, co ja przecież widzę na ekranie na swoje piękne oczy. Potem współkomentujący jeszcze raz opowiada o tym, co dokładnie przed chwilą zobaczyliśmy, a na koniec „ekspert” w studiu robi to po raz trzeci. Młotkiem do głowy, aż boli! Ja wyłączam fonię, bo nie daję rady. Telewizory ogarnijcie się!

 

Więcej w numerze 23