BARTOSZ ZMARZLIK JUŻ NA CZELE.
MARSZ PO SIÓDME ZŁOTO ROZPOCZĘTY!
Sensacja w Pradze. Zawodzący na całej linii w PGE Ekstralidze Leon Madsen wygrał Grand Prix Czech. Nowym liderem cyklu został Bartosz Zmarzlik. Tuż za nim jest poprzedni lider Kacper Woryna. W tabeli po dwóch rundach piękny widok, bo dwóch Polaków na czele!
W zawodach zabrakło aż dwóch pełnoprawnych uczestników. Kontuzjowani są Fredrik Lindgren i Daniel Bewley. Pierwszego zastąpił Anders Thomsen, a drugiego… Jan Kvech, któremu wcześniej przyznano wolny numer. Kvechowi więc go zabrano i przekazano Adamowi Bednarowi.
Więcej w numerze 22.