Polska znów ze złotem w SON2, a więc dawnych DMŚJ. Jesienią 2025 sensacyjnie w Toruniu nie zdobyliśmy nawet medalu. Niemcy, Dania i Australia – taka była kolejność pierwszej trójki. Teraz pod wodzą Stanisława Chomskiego wracamy na szczyt. Ponownie niespodziankę sprawili zawodnicy z Niemiec, którzy zajęli trzecie miejsce. 

 

Więcej w numerze 22.