ŚLIZGIEM W PRAWO
Miłość, która rani. Wygasić... i nie pokazywać, jakby nigdy nic nie było?!
Zimna Zocha w Toronto. Artyści i statyści. Kubera i zera. Madsenowi z liścia. Gibraltar.
Czewobicie, czyli cyrk przyjechał. Taśma nieprofesjonalna. Telewizja nie dla idiotów?
Pojawiły się moralne rozterki: pokazywać taki wypadek - jak ten Budniaka - ludziom, czy nie. Nie bądźmy idiotami, nie zachowujmy się niczym ciotka Dulska-przyzwoitka! Oczywiście, że pokazywać! Ludzie mają prawo sami ocenić, czy sędzia podjął właściwą decyzję, a poza tym, każda kraksa winna być tak rozkminiona, by na jej tle wyciągnąć konstruktywne wnioski na przyszłość, aby takich zdarzeń było jak najmniej.
Więcej w numerze 21.