& Krzysztof Kasprzak w szczerej rozmowie o… presji wyniku, wypaleniu, rosnącej sile młodych, kulisach budowy zespołu – Obraz żużla bez filtrów, z parkingu, a emocje jak na torze.

& Historia człowieka, który przejechał tysiące kilometrów za czarnym sportem – TOMASZ LOREK -o podróży przez złote lata żużla, brytyjskie tory, amerykańskie szaleństwo Team Exide…

& Leszek Demski w kozim… rogu. (Nie)bezpieczeństwo szeroko rozumiane.

& Kiedy żużel staje się globalny, siatki zabezpieczające i dlaczego Robert Lewandowski nie powinien się zasiedzieć w Barcelonie - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

* Miłość, która rani. Wygasić... i nie pokazywać, jakby nigdy nic nie było?! Zimna Zocha w Toronto. Artyści i statyści. Kubera i zera. Madsenowi z liścia. Gibraltar. Czewobicie, czyli cyrk przyjechał. Taśma nieprofesjonalna. Telewizja nie dla idiotów? - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Polecamy również: rozmowę z twórcami portalu Pobandzie.com.pl „Nie bawimy się w układy!”; Jakub ŻUREK „Bardzo dobrze czuje się w Rybniku”; Tomasz Lorek „Bez Anglii nie ma wielkiego ścigania”; Spotkania: Joker Parnitskyi; Zmarzlik górą w emocjonującym turnieju IMP w Toruniu; Pollestad show. Dokąd zmierzasz Falubazie?; Bezbłędny Michelsen, Zengota bez awansu w Lamothe-Landerron; Wybrzeże rozpędza się; Włókniarz stawiał się tylko do czasu; Brawo Martyna Nows; DMPJ; U-24…

 

NASZYM CZYTELNIKOM i FANOM ŻUŻLA ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---