Mamy potencjał, aby się utrzymać
Rozmowa z Emilem Maroszkiem - zawodnikiem Polonii Piła
- Najbliższy sezon spędzisz na wypożyczeniu w Polonii Piła. Dlaczego zdecydowałeś się na ten klub?
- Zdecydowałem się na wypożyczenie do Piły przede wszystkim dlatego, że bardzo zależy mi na dalszym rozwoju.
- Jak oceniasz skład, jaki zbudowała Polonia Piła na sezon 2026?
- Trudno mi jeszcze jednoznacznie ocenić ten skład.
- Jak udaje ci się godzić sport żużlowy z edukacją? Gdzie się uczysz?
- Nigdy nie miałem problemów w szkole — moje oceny zawsze były bardzo dobre, mimo że nie spędzam dużo czasu nad książkami.
Więcej w numerze 7