- Najbliższy sezon spędzisz na wypożyczeniu w Polonii Piła. Dlaczego zdecydowałeś się na ten klub?

- Zdecydowałem się na wypożyczenie do Piły przede wszystkim dlatego, że bardzo zależy mi na dalszym rozwoju.

- Jak oceniasz skład, jaki zbudowała Polonia Piła na sezon 2026?

- Trudno mi jeszcze jednoznacznie ocenić ten skład.

- Jak udaje ci się godzić sport żużlowy z edukacją? Gdzie się uczysz?

- Nigdy nie miałem problemów w szkole — moje oceny zawsze były bardzo dobre, mimo że nie spędzam dużo czasu nad książkami.

 

Więcej w numerze 7