- … bojkocie Motoru Lublin, sponsorowaniu żużla przez spółki skarbu państwa: „Oni już nie mają na co i na kogo wydawać tych milionów… - twierdzi Jerzy SYNOWIEC.

- … kierunku, w którym zmierza GP, „dzikich kartach”, propozycjach z innych klubów, umowie z KUL – opowiada – ikona Sparty – Maciej JANOWSKI

- … zmianach w GKM, postawie Nickiego”, nowym trenerze – mówi Marcin Murawski.

- Czym się różni Kołodziej od Holdera, przyjaźń na torze i czy z trybun również widać, kto odkręca do oporu, a kto przymyka - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- Zerwali „Fiałka”. Jałmużna dla trenera? Słuszną linię ma władza. Formuła1 na zagrodzie. Emerytura dla żużlowca… - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

- Pełny kalendarz FIM. W Toruniu poznamy dwóch mistrzów świata.

- Podsumowanie sezonu 2023 – Wybrzeże, które zagrało wszystkim na nosie oraz Anglia.

Polecamy również rozmowy z: Krzysztofem BUCZKOWSKIM „Musiałem to przełknąć i znaleźć klub”, Krzysztofem KASPRZAKIEM „Dobrze zacząć”, Nikolajsem KOKINSEM „Szkoda, że wprowadzają w Polsce takie przepisy”, Mateuszem DULEM „Nowy klub i przygotowania z… sąsiadem”, Kacprem GRZELAKIEM „Nie jestem rozgoryczony czy zazdrosny”, Jakubem JAMROGIEM „Ja się za takie słowa nie obrażam”, Zbigniewem KRZYSZTYNIAKIEM „Klub z Krakowa coraz bliżej II ligi”, Nicolai’em KLINDTEM „Stać nas na finał”, Filipem HJELMLANDEM „Nadchodzący rok może być dla niego dobry”, Waldemarem SADOWSKIM.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

Przeczytaj całość  w e-wydaniu w kiosku internetowym ---> KLIKNIJ TUTAJ   <---