Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 14

Data wydania: 28.03.2023

Niezłomny pionier, czyli ANDŻEJS LEBEDEVS – spróbuje w tym sezonie podbić scenę Ekstraligi po raz 3. Czy do trzech razy sztuka? „Mój kumpel w Polsce zawsze mi mówił: Andrzej, jesteś takim typem zawodnika, że jesteś za mocny na I ligę, ale za słaby na Ekstraligę…”

- Piotrek Protasiewicz odniósł w swojej karierze wiele sukcesów. Największy jednak w minioną sobotę - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

* Takie niskie zagrywki z tymi wagonami pieniędzy i opowiadaniem bajek co to się nie robi, są dla mnie żenujące – mówi senator, ROBERT DOWHAN; * WALDEMAR CISOŃ o pracy w Polonii „W trakcie sezonu będzie weryfikacja”; * O współpracy z Akademią Janusza Kołodzieja mówi STANISŁAW KĘPOWICZ; * W zimie jest stolarzem, a speedway to jego hobby – TERO AARNIO; Kobiety w żużlu – tym razem JULIA CHOMSKA-KUFFEL „Krótko, zwięźle i na temat”.

- Z kamerą wśród bluzgów. Perły mikrofonu, czyli Gollob wyrywa sobie włosy. „Pepe” wróć, nawet we fraku - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

 

Polecamy również: Mateusz SZCZEPANIAK „Sezon rozpoczęty koszmarnym upadkiem”; Eryk JÓŹWIAK „Wyjechaliśmy na tor”; Tadeusz BEREJ „Motor ma mocniejszy skład niż przed rokiem”; Józef KAFEL „Trener złożył rezygnację”; Nicolai KLINDT „Ekstraliga jest dla mnie celem”; Marcin MURAWSKI „Nie planujemy wypożyczenia Wadima”.

Relacje z meczów w Polsce i na świecie: Arystokrata z manierami pożegnał się z torem – Mistrzostwa Piotra Protasiewicza, mecze sparingowe, XLIX Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć