Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 10

Data wydania: 28.02.2023

– legenda speedwaya, która konsekwentnie unika blasku fleszy – Emil SAJFUTDINOW. Torunianie liczą na jego dyspozycję, on na odzyskanie radości z zawodowego życia.

- Czy dziennikarz może być kibicem i przyjaźnić się z zawodnikiem  - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

- Proszę napisać, że najgłośniej szczekają te kundle, które złotówki nie dały na stadion i na żużel w Łodzi – mówi Witold SKRZYDLEWSKI. – Wolę wyszkolić mniej, ale takich zawodników, z których Unia Leszno będzie miała pożytek – twierdzi Piotr RUSIECKI; - Jak wygląda Motor Lublin od środka z nowym składem, o przygotowaniach do sezonu – mówi Jarosław HAMPEL; - O tym co dzieje się w Polonii Piła opowiada Włodzimierz BYSTRZYCKI „Tu się dzieją naprawdę dziwne rzeczy”

# WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – sezon 2022. Medal na otarcie łez. # Nudna Hiszpania i zmrożona Finlandia. Znów odwołali święta! Sprzedam Anioły używane… Chaos na zielonym - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Polecamy również rozmowy: Eryk JÓŹWIAK „Zawodnicy przebierają nogami”; Jerzy SYNOWIEC „Sami podstawiamy sportowi żużlowemu nogę”; Kacper GOMÓLSKI „Piątka z ojcem”; Krzysztof BAS „Żużel wraca do Świętochłowic. Potrzebna pomoc”; Michał CURZYTEK „Z Falubazem rozmowy były najbardziej konkretne”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć