Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 9

Data wydania: 21.02.2023

„TYGODNIK ŻUŻLOWY” nr 9 poleca:

„Gryf ze stali”… w tym wydaniu SZYMON WOŹNIAK. Czy będzie liderem zespołu i jaka będzie era po Zmarzliku?

# Kto chciał rozbić team Zmarzlika - o propozycjach ze świata moto sportu - mówi Paweł ZMARZLIK; O swojej grupie „pościgowej” i zaproszeniach do Ostrowa - opowiada trener Ostrovii, Mariusz STASZEWSKI; O występach Wadima Tarasienko w lidze z polską licencją - mówi prezes Ekstraligi Wojciech STĘPNIEWSKI; O składzie jaki udało się zbudować w Toruniu i szkoleniu w U-24 - Robert SAWINA.

- Kto upadnie, a kto się podniesie, dlaczego kuchnia meczu będzie ciekawsza i dlaczego sędzia żużlowy musi być niemową - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

# Zimny prysznic na głowy w Falubazie – podsumowujemy sezon 2022.

# O perspektywach czeskiego żużla i karierze Adama Bednara…

# Czy nadmiar kasy zatopi Titanica? Cyrk na kółkach – Ojciec Chrzestny ogarnąłby to. Rosyjski ślad - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Ponadto gościli u nas: Maciej JANOWSKI „Celem Sparty jest mistrzostwo Polski”; Jan KRZYSTYNIAK „Kończę z oglądaniem żużla”, Marek SMYŁA (sędzia) „Zabawa na zimę”, Zbigniew FIAŁKOWSKI „Prezesi wiedzieli na co się godzą”; Paweł STASZEWSKI „Dziękuję, ale nie skorzystam”; Kacper GOMÓLSKI „Start w lidze nie jest zagrożony”; Dawid REMPAŁA „Chce znacząco poprawić średnią”; Krzysztof DZIAMSKI „Polak zebrał w pigułce brytyjski żużel”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć