Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 4

Data wydania: 17.01.2023

- Marzyciel pragmatyczny – JANUSZ KOŁODZIEJ: - W pewnym momencie mówiłem do ojca, że chyba chciałbym zrezygnować, że się nie nadaję, bo nie osiągam tego, co bym chciał.

- „Gdybym chciał odejść dla kasy, już dawno nie byłoby mnie w Unii Leszno … mówi Piotr PAWLICKI – zawodnik Betard Sparty

- Przychodzi kiedyś taki czas i moment w życiu każdego człowieka, że trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć koniec – mówi Stanisław CHOMSKI

- Orły, sokoły, herosi, czyli co nam szykują najwięksi kozacy - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

# PSŻ POZNAŃ – podsumowanie sezonu. Awans przegrali nie z rywalami, ale z…

# Gli nie będzie. Na pohybel tradycjom żużlowym, czyli podcinanie korzeni. Nasz drogi speedway…  - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Jacek WOŹNIAK „Nie chce już tych papierowych składów…”; Sławomir KNAP twierdzi, że „…za kilka miesięcy z niektórymi prezesami się nie spotkamy”; Józef KAFEL mówi, że „Chłopcami do bicia nie będą”; Janusz MICHAELIS twierdzi, że Polonia Piła nie wystartuje; Włodzimierz GAŁKA opowiada o bezdętkowych Mitasach; Michał WÓJCIK o sytuacji w Wandzie Kraków z perspektywy kibica; Piotr WINIARZ „Liderem powinien być Kildemand”; Tomasz PAWELEC „Lepszy nawet niż Hans Nielsen”. Przemysław TERMIŃSKI „Nie możemy porozumieć się z władzami miasta”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć