Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 48

Data wydania: 22.11.2022

W poprzednim wydaniu opisywaliśmy człowieka ze stali, Nicki Pedersena. W tym tygodniu przyjrzymy się Piotrowi PAWLICKIEMU – Niepokorny i nieposkromniony talent…

…# Druga liga teraz a kiedyś to przepaść – twierdzi Piotr SZYMAŃSKI; Absolutnie do nikogo z Krosna nie ma żalu – Tobiasz MUSIELAK; Gdzieś tam o mnie zrobiło się głośno, ale ja w lutym skończę dopiero 20 lat – mówi Dominik TYMAN; Jest zadziorny i nie odpuszcza – mówi Miłosz WYSOCKI; Wychowanek wraca do Polonii Piła.

# Sto procent Falubaz, flugcojgi maestro Weissa i znów to samo, czyli żużlowy kalendarz gregoriański - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

# Sędzia nie pracuje tylko od I do XV wyścigu – rozmowa z Leszkiem DEMSKIM.

# Podsumowanie sezonu – Wielka Brytania oraz ROW RYBNIK „O krok od katastrofy”.

# Ożenki, idole i niedole, czyli alfabetu Bartka Czekańskiego ciąg dalszy (1).

# Młodzieżowa rewolucja w drugiej lidze.

Na naszych łamach gościli również: Norbert KOŚCIUCH „Potrzebuję więcej czasu”, Ks. Jan KIEŁBASA „Nasz mistrz poślubił Sandrę”; Filip SITERA „Kvech ma zgodę na wypożyczenie”; Marcin SEKULA „Holta? Ja jestem otwarty”; Daniel KACZMAREK „Poznać tor jak własną kieszeń”; Michael Jepsen JENSEN „Wybrzeże było zdeterminowane”; Jakub SROKA „Chciałbym być podstawowym juniorem”; Waldemar SADOWSKI „Piotr Świst wraca do Stali Gorzów”; Bartosz SZYMURA „Chciałby wrócić na tor”; Piotr GRYSZPIŃSKI.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO  RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć