Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 47

Data wydania: 15.11.2022

- Może ten powrót do Unii to jest ten moment, kiedy zrobię krok do przodu? – mówi Bartosz SMEKTAŁA, - Nie ma takiej sytuacji sportowo, która powinna spowodować, żeby Sławomir Drabik został odsunięty od klubu – twierdzi Marcin NAJMAN; - Nie chcę się nakręcać, bo mógłbym za dużo powiedzieć – mówi Tomasz GAPIŃSKI, - O swoim samopoczuciu po operacji opowiada Dominik KUBERA.

# Betard Sparta 2023 to pięciu zwycięzców imprez Grand Prix! Jedyna taka drużyna w historii - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

# NIEŚMIERTELNY – Ktoś mu napisał, że „powinien się cieszyć, że nie jest kotem. Koty mają tylko 9 żyć”. Ale wraca. Człowiek z żelaza w felietonie Krzysztofa Jankowskiego.

# UNIA LESZNO – podsumowanie sezonu. Dziwny sezon…

# Kicze i marnowane talenty - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Ponadto gościli u nas: Rafał TROJANOWSKI „Zabrakło miejsca dla Wiktora”, Krzysztof GAŁAŃDZIUK „Apator wyleczył mnie z żużla”, Paweł PISKORZ (Rzeszów) „To jakaś abstrakcja co o nas opowiadają”, Mateusz SZCZEPANIAK „Wolę zaryzykować, niż później żałować”, Olivier BUSZKIEWICZ „Czy Polonia to będzie dobry wybór, to czas pokaże”, Tomasz ORWAT „Rozstajemy się z szacunkiem i w zgodzie”, Patrick HANSEN „Pojedzie u dziewczyny”, Michał GRUCHALSKI „Na pewno nie kończę z żużlem”, Marcin MURAWSKI „Lubię zjeść hot doga”, Eryk JÓŹWIAK „Pracowity okres za nami”.

PRZYPOMINAMY, że Tygodnik jest dostępny w każdy wtorek w puntach sprzedaży prasy prowadzonych przez firmę KOLPORTER, GARMOND, INMEDIO i w EMPIKU. Firma RUCH dostarcza Tygodnik w środę.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć