Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 45

Data wydania: 02.11.2022

- Znany mechanik u nowego zawodnika. - Prezes Startu Gniezno prosi kibiców, żeby spali spokojnie.  – Zamiast wywalać kasą na te gwiazdy z nazwiskami, to wolę wydać ją na młodych. Przynajmniej wkładają serce a nie przychodzą do skarbonki – twierdzi Sławomir Knop. - Karczmarz jedzie w dalej. W nowym klubie. - Nikt nie chce jechać w grudniowym turnieju? I co na to Zbigniew Fiałkowski? - Jerzy Kanclerz twierdzi, że Benjamin Basso wywarł na nim wrażenie, czyli duński szturm.  – Myślałem, że to już koniec tych finansowych kominów – mówi Marian Maślanka.

# Ogłaszam absolutny koniec ery romantyzmu - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

# Max Fricke bez kropki nad „i” – najskuteczniejsi pierwszoligowcy.

# UNIA TARNÓW – podsumowanie sezonu. Niestety, to był najgorszy sezon w historii.

# Czerwony jak cegła, czyli krótki to był PZM-tu zryw. Woda i metanol - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

Ponadto gościli u nas: Lech CHLEBOWSKI „Nie pomyślałem, że mój debiut przyjdzie tak szybko”, Esben HJERRILDEM (Opole) „Pozostanie w Opolu naturalną decyzją”, Dariusz SAJDAK, Daniel KACZMAREK „Będzie oddychał nadmorskim powietrzem”, Antoni SKUPIEŃ „Przewietrzony skład w Rybniku”, Edward KUPCZYŃSKI „Mistrzostwo – to było tak dawno…”

PRZYPOMINAMY, że Tygodnik jest dostępny w każdy wtorek w puntach sprzedaży prasy prowadzonych przez firmę KOLPORTER, GARMOND, INMEDIO i w EMPIKU. Firma RUCH dostarcza Tygodnik w środę.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM  Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć