Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 39

Data wydania: 20.09.2022

* Sukces w sporcie nie musi być przepustką do gnuśnego świata nicnierobienia. A Bartosz Zmarzlik? Szanujcie mistrza świata swego, jeszcze nie raz będziecie mieć gorszego - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

*  Drabik gate… Czy to już koniec, czy dopiero początek? Problem relacji między rodzicami a potomkami jest uwarunkowany wieloma rzeczami – twierdzi Adam Jaźwiecki.

* Pożegnanie z czapką Kadyrowa. „Niech to będzie pamiątka polskiego żużla, żeby kibice kiedyś odczytali, że był jakiś Jąder i jeszcze wielu innych zawodników – mówi Bernard Jąder w rozmowie z Tomaszem Zalewą.

* Co zrobi trener Stali Gorzów? Rozmowa ze Stanisławem Chomskim.

* Discovery GP, czyli lekcja od BSI.

Naszym dziennikarzom wywiadu udzielili: Bartosz SMEKTAŁA „Gdy tam przyjeżdżam to zawsze mam gęsią skórkę”, Jerzy GŁOGOWSKI „Motor odrobi straty z Gorzowa”, Robert LAMBERT „Moim celem jest zdobycie mistrzostwa świata”, Mateusz ŚWIDNICKI „Miły akcent na koniec wieku juniora”, Sebastian SZOSTAK „Ponowna jazda w I lidze nie byłaby krokiem w tył”, Tadeusz ZDUNEK „Wybrzeże nie uczestniczy w licytacjach”, Marian WARDZAŁA „Pewnego rodzaju niewypał”, Marcin NOWAK „Opuszczam Orła po tym sezonie”, Wojciech STĘPNIEWSKI „Coraz bliżej Gali i rozdania „Szczakieli”, Benjamin BASSO „Polubiłem tor i ludzi wokół toru”, Zbigniew KRZYSZTYNIAK „Kraków szykuje powrót do ligi!”

Relacje z zawodów w Polsce i na świecie: Memoriał Krystiana Rempały, Miniżużel Wawrów, DMPJ Lublin, finał IMEJ Nagyhalasz, finał MIM Niemiec, Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Rawicz, Mecz Narodów Łódź

 

 WSZYSTKIM FANOM SPEEDWAYA ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć