Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 6

Data wydania: 01.02.2022

* Gdzie nagroda FAIR PLAY dla Protasiewicza? I słowo w obronie mediów. Ale nie wszystkich… - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

„Chcę oddać Orła za złotówkę – twierdzi Witold Skrzydlewski, honorowy prezes Orła ŁÓDŹ w rozmowie z redaktorem Tomaszem Zalewą.

* Teraz Motor będzie mistrzem – mówi Zbigniew Studziński, były zawodnik Motoru.

* KOLEJARZ OPOLE i ANGLIA – podsumowanie sezonu 2021

*  Co tam żużel? Ależ bal - to jest elektryczny trial! Czy leci z nami mistrz? Kilka punktów Zmarzlika… - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* na naszych łamach gościli: Piotr PAWLICKI „Były myśli o zmianie klubu”, Oskar FAJFER „Szansa na rundę finałową”, Sławomir KNOP „Kolejarz zapowiada bombę!”, Kamil NOWACKI „Jest zawodnik do wzięcia”, Wiktor LAMPART „Od internetu nie uciekniemy”, Georgi PETRANOW „Ktoś pomoże Bułgarowi odbudować żużel?, ”Marcin SEKULA „Wraca do domu”, Chris HOLDER „Wszystko w Ostrovii dla mnie jest nowe”, Michał ŚWIĄCIK „Walczymy o wsparcie dla żużla”, Maciej FLUDZIŃSKI „Żużlowa pasja połączona z pracą”, Kamil MARCINIEC „Nie było nad czym się zastanawiać”, Andrzej MATKOWSKI „Z Polonii do innej Polonii”, Jacek Krzyżaniak „Lata 90. To był najlepszy okres toruńskiego żużla”, Rafał KOŻUCH „Żużel w wersji Eco”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO RAZEM Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć