Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 3

Data wydania: 11.01.2022

*  Baraże? Kwintesencja i piękno sportu. Niespodzianki, sensacje, wielkie zwycięstwa, dramaty i pogromy - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

* Ligowy żużel w TVP? Te rozmowy i poszukiwanie partnera medialnego dla II ligi to jest moja inicjatywa – mówi Sławomir Knop.

* Podsumowanie 2021 – KOLEJARZ RAWICZ, SZWECJA.

* W Lesznie bardzo gorąco. Z Piotrem Rusiecki rozmawia Tomasz Zalewa.

*  Ekstraligowa nowoczesność w domu i zagrodzie. Szkoda, że cudzym kosztem. Mijanki, cacanki – jednym radocha, a głupi zbiera w kaczy kuper - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* na naszych łamach gościli: Jarosław HAMPEL „Cały czas mam motywację”, Antoni SKUPIEŃ „Z prezesem Mrozkiem się dogadam”, Ernest KOZA „Baza pozostanie w Tarnowie”, Paweł MIESIĄC „Nie chcę stawiać w roli lidera zespołu”, Mateusz BARTKOWIAK „Wszystko nakręciły media”, Michał CURZYTEK „Z klubu z Rzeszowa zadzwonili w sprawie „gościa”, Kacper GRZELAK „Powalczy o miejsce w drużynie”, Hubert ŁĘGOWIK „Pojedzie w trzech klubach”, Dariusz STENKA „Brakuje perspektywicznej młodzieży”, Andrzej MATKOWSKI „Cenię takich ludzi jak Władysław Gollob”, Jakub JAMRÓG „Małymi krokami do przodu”, Marcin WYPIOR „Motowizja gotowa do pokazania meczów II ligi, Marcin SEKULA „Z Niemiec do Opola”, Marcin MURAWSKI „Jaki junior w GKM?”, Roman CIEPIELA „Władze Tarnowa nie dadzą pieniędzy na Unię?”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO

Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć