Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 2

Data wydania: 04.01.2022

* Maciej Janowski – mistrzem świata zostaje najlepszy.

* Może nie do końca jest mi po drodze z tymi ludźmi, którzy w tej chwili kierują Polonią Bydgoszcz – mówi Leszek Tillinger.

* Dlaczego lubię Ryszarda Dołomisiewicza i szanuję Jana Krzystyniaka - felieton redaktora Wojciecha Koerbera.

* Podsumowanie sezonu w wykonaniu UNII TARNÓW

* Nie zaglądajcie do kieszeni Motoru. Jest takie powiedzenie: każdy orze jak może… – twierdzi Marek Kępa w rozmowie z redaktorem Tomaszem Zalewą.

* Gorzów śpiewa i tańczy, a prezes niszczy redaktora. Czemu Wigilia nie trwa przez cały rok? Co to znaczy być wpływowym w żużlu? -  felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* na naszych łamach gościli: Marcin KOŚCIELSKI „To już jest koniec”, Piotr WINIARZ „Trenerem powinien być Janusz Stachyra”, Norbert KOŚCIUCH „Przecież mamy innych zawodników”, Szymon SZLAUDERBACH „Wdzięczny władzom Startu”, Radosław SMYK „Chciałbym, aby moi podopieczni z treningów wyciągali jak najwięcej…”, Tomasz FAJFER „Nie jestem trenerem sportu żużlowego”, Gabriel WALISZKO „Motowizja stawia na żużel”, Marek MRÓZ „Zostaję w Falubazie”, Jerzy REMBAS „Trzeba wykorzystać Bartosza Zmarzlika”, Eryk JÓŹWIAK „Jechać swoje, wygrywać i zdobywać punkty”, Ryszard DOŁOMISIEWICZ „Dołek” znów w Polonii”, Broc Nicol „Wreszcie gotowy na ligę polską”, Marcin NAJMAN „Sławomir Drabik powinien mieć pomnik!”, Dariusz SAJDAK ,,Ceny zdecydowanie poszły w górę”.

 

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć