Newsletter

Tygodnik Żużlowy nr 28

Data wydania: 06.07.2021

W nim między innymi:  O co chodzi w życiu? Po pierwsze – nie skompromitować się - felieton Wojciecha Koerbera.

*  Liga rządzi się zupełnie innymi prawami a Grand Prix to jest jeszcze co innego – mówi Tomasz Gollob w rozmowie z Tomaszem Zalewą.

*  Skoro na nieregulaminowych oponach wolno jeździć, to odpuśćmy też tłumikom, gaźnikom i pojemności silnika… Czy sędzia odda Myszce 6 baniek? -  felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* wywiadu naszym dziennikarzom udzielili: Tomasz GOLLOB „Bartek jest głównym faworytem”, Seweryn ORGACKI „Z trenerem Kościechą rozumiem się doskonale”, Robert KOŚCIECHA „Mam w Grudziądzu jeszcze dużo pracy do wykonania”, Thomas SORENSEN „Marzy o ściganiu się z licencją Sri Lanki”, Waldemar GÓRSKI „Ekstraliga dla Ostrowa?”, Rafael WOJCIECHOWSKI „Czwórka albo dymisja”, Anton ROSEN „W Rawiczu czuł się jak w domu”, Artur DZIECHCIŃSKI (Betard) „Pieniądze same nie pojadą”, Norbert KOŚCIUCH „Na szczęście bez złamań”, Sindy WEBER „Status jej kariery jest skomplikowany”, Michał ŚWIĄCIK „Mamy pomysł na Włókniarza”, Bogusław NOWAK „U-24 dla Polaków”, Adrian SKUBIS „Nic nie można nam zarzucić”, Tomasz KRZYSZTANOWSKI „Motocykl żużlowy w hotelu”, Rafał KUSKOWSKI „Rośnie następca Leigh’a Adamsa?”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

wróć