Newsletter

Tygodnik Żużlowy NR33

Data wydania: 11.08.2020

*  Nie warto podchodzić do kogoś, kto ma jeszcze pianę na ustach - felieton Wojciecha Koerbera.

* Niedoceniana 2. Liga Żużlowa, która może być trampoliną dla juniorów i mniej znanych żużlowców i przyciągać znane nazwiska.

* Hans Nielsen z młoteczkiem, czyli prace agrarne na torze żużlowym.

* Nie tylko Ireneusz Nawrocki nie rozliczył się z rodziną Tomasza Jędrzejaka za jego starty.

* Nitro-bajer, ale nie kupiłbym auta od Griszy, zaś od „Protasia” nabyłem. Telewizja spaliła „Jancarza”?! Holta bije się z… kamerą - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* wywiadu naszym dziennikarzom udzielili: 

Mateusz MAJCHER „Dużo trenuję i to przekłada się na moją dyspozycję”, Tobiasz MUSIELAK „Moja praca procentuje”, Krzysztof BAS „Jak nie teraz to nigdy…”, Timo LAHTI „Chciałby dostać szansę jako „gość”, Joanna CEDRYCH „W Opolu jest klimat na dobry żużel”, Krzysztof SICHMA „Jest szansa na żużlowy Memoriał Pawła Waloszka”, Rafael WOJCIECHOWSKI „Każde zwycięstwo będzie na wagę złota”, Jerzy MAZUR „Ayrton Senna był wzorem sportowca i wspaniałego człowieka”.

- relacje z meczów ligowych i innych zawodów: Żółta kartka Rune Holty i rekord Martina Vaculika; Polonia musi drżeć przed spadkiem; Co się dzieje z Bradym Kurtzem?; Dwa oblicza Ostrovii; Cztery punkty w 48 godzin w Toruniu; Mauer poprowadził Wilki do wygranej, …

- Felietony znanych dziennikarzy: Adama Jaźwieckiego, Roberta Nogi, Bartłomieja Czekańskiego, Wojciecha Koerbera, Zbigniewa Rozkruta.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY!

wróć