Newsletter

ANDŻEJS LEBEDEVS (Wilki Krosno):

24.10.2022 08:48

– W Toruniu miałeś swój najlepszy występ z pozycji rezerwowego cyklu Grand Prix, zdobywając dziewięć punktów i kończąc w półfinale. Nie możesz chyba jednak niczego sobie zarzucić. Pokazałeś to, o czym nieraz mówiłeś – potrafisz walczyć z tymi zawodnikami. Wiemy, w jakich nastrojach byłeś po turnieju we Wrocławiu, teraz humor jest lepszy?

– Trzon drużyny Wilków Krosno na przyszły sezon jest znany. Niedawno Václav Milík mówił, że zostaje, wcześniej sam to ogłosiłeś. Pojawiają się też nazwiska, które mogą dołączyć do zespołu. Znamy historię Ostrovii z tego sezonu, która po awansie zostawiła kilku zawodników, a ostatecznie nie wygrała w Ekstralidze żadnego meczu. Na co według ciebie stać Wilki? Jest ryzyko powtórzenia losu poprzedniego beniaminka, czy może być odwrotnie?

– Na koniec nawiążę do nieco głośniejszego tematu. Telewizja Falubazu celowo w skrócie finału w Zielonej Górze umieściła fragment, w którym w ostrych słowach zwracasz uwagę Franciszkowi Karczewskiemu. Jak to krótko skomentujesz?

Więcej w numerze 44.

wróć